Mireo DON'T PANIC

Mireo DON'T PANIC Poland 4.4.2

Nie panikuj, to tylko mapa!

Zalety

  • Szybkość
  • POI z Foursquare
  • Dobre mapy
  • Nie pobiera danych podczas korzystania z aplikacji

Wady

  • Toporny interfejs

Bardzo dobry
8

Mireo DON'T PANIC to aplikacja służąca do nawigacji GPS. Na tle konkurencji wyróżnia się szybkością działania i dobrze przygotowanymi mapami. To solidna aplikacja, która w całości wywiązuje się z powierzonych zadań.

Mireo DON'T PANIC
na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo ładnie. Podobnie jest z wyglądem map, które są bardzo podobne do tych z Google Maps. Na pewno nie jest to zarzut, a wręcz przeciwnie. Użytkownikom wspomnianej usługi łatwiej będzie się przyzwyczaić do Mireo DON'T PANIC.

Aby móc rozpocząć pierwszą trasę należy się trochę natrudzić. Wszystko przez mało logiczny i niezbyt intuicyjny interfejs. Na początek warto ustawić najważniejsze aspekty wyszukiwanej trasy: czy aplikacja ma informować o limitach prędkości, fotoradarach i POI (Point Of Interest - ważne punkty na mapie). Jeśli domyślnie ustawiony jest język angielski należy pobrać polski pakiet językowy oraz go aktywować. Podobnie w przypadku głosu lektora.

Aby rozpocząć nawigowanie należy najpierw ustawić punkt początkowy, a następnie wskazuać na mapie lub wyszukując adres docelowy. Po przeliczeniu trasy będziemy mogli zobaczyć jej szczegóły: długość, listę manewrów, czy naszą prędkość i pozycję. Niestety, opanowanie tego wszystkie może trochę potrwać - układ menu jest najsłabszą stroną Mireo DON'T PANIC.

W pobliżu oznaczonych przez nas miejsc możemy znaleźć POI, czyli restauracje, apteki, sklepy i inne ważne miejsca. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość obejrzenia miejsc znanych z Foursquare - to taki ukłon w stronę zmotoryzowanych geeków.

Mireo DON'T PANIC to bardzo dobry system nawigacji GPS. Posiada niestety słaby interfejs, który trzeba po prostu rozgryźć. Jeśli jednak ważniejsza jest dla Ciebie jakość map, prędkość działania i precyzja - to z Mireo DON'T PANIC powinieneś być zadowolony!

Mireo DON'T PANIC

Download

Mireo DON'T PANIC Poland 4.4.2

Opinie użytkowników o Mireo DON'T PANIC